Tutis

Tutis Polska
Tutis Logo

Ponad 300 000 dzieci rozpoczęło swoją przygodę w wózkach Tutis. Wózki marki Tutis przejechały już ponad 333 405 168 km dookoła świata! Tutis skupia się nie tylko na potrzebach dzieci, ale także i rodziców, których wyraźnie słuchamy i staramy się, aby uwzględniać wszystkie uwagi przy produkcji nowych modeli. Wózki dziecięce marki Tutis to odpowiedź na potrzeby wszystkich młodych i nowoczesnych rodziców, którzy od wózka dziecięcego oczekują czegoś więcej.

razem jesteśmy szczęśliwi

Odkąd tylko powstała marka TUTIS w naszych wózkach zwracamy szczególną uwagę na detale. Naszym priorytetem są dzieci ich bezpieczeństwo, ale także rodzice, których słuchamy uważnie, aby dostarczać im takie rozwiązania, których naprawdę potrzebują.

Tutis - zdjęcie lifestyle

Europejska JAKOŚĆ

TUTIS od ponad dekady jest znany ze swojej jakości i niezawodności. Cały czas stawiamy sobie nowe wyzwania, aby znaleźć więcej rozwiązań, które pozwolą rodzicom poznawać świat razem z dzieckiem u ich boku.

Sprawdzone WÓZKI

W każdy produkowany przez nas wózek wkładamy cząstkę siebie. Dążymy do tego aby jakość naszych wózków była jak najwyższa, jednocześnie nie zapominając o ich wygodzie i przytulności zarówno dla mamy jak i dzieci.

Tutis Uno3+ 3

Nasze wózki

Poznaj wózki dziecięce marki TUTIS

Jeżeli są Państwo zainteresowani współpracą, zapraszamy do kontaktu.