UPPAbaby

UPPAbaby to amerykańska firma, której misją jest tworzenie najlepiej zaprojektowanych wózków, fotelików samochodowych i akcesoriów dziecięcych
dostępnych na rynku: intuicyjnych i stylowych, które wyposażone są nie tylko w funkcje dostosowane do potrzeb współczesnych rodziców, ale też w nowatorskie rozwiązania.

Co nas wyróżnia?

Nasze produkty spełniają najbardziej rygorystyczne standardy branżowe wymagane przez Juvenile Products Manufacturer’s Association (JPMA) i Komisję ds. Bezpieczeństwa Produktów Konsumenckich (CPSC). Tym, co nas wyróżnia, jest to, że jako rodzice polegamy na własnych doświadczeniach życiowych i nieustannie wyznaczamy oraz podnosimy standardy bezpieczeństwa, stylu i efektywności, z których jesteśmy znani.

Najwyższa jakość
i bezpieczeństwo

Nasze produkty, zanim zostaną wprowadzone na rynek, są dokładnie sprawdzane przez specjalistów ds. jakości, którzy testują produkty UPPAbaby znacznie dłużej niż zalecenia wymagane przez regulujące normy. Intensywne testy naszych produktów znacznie przekraczają praktyki branżowe innych marek, co świadczy o naszym zaangażowaniu i dbałości o najwyższy poziom jakości i bezpieczeństwa. Posiadamy ścisłe normy i regulacje dotyczące wymagań z naszymi dostawcami. Przy tworzeniu nowych produktów stosujemy wyłącznie bezpieczne materiały najwyższej jakości.

obsługa klienta na najwyższym poziomie

Na sukces naszej marki składa się sprawna komunikacja i współpraca pomiędzy poszczególnymi działami. Ogromny wkład ma również nasz niesamowity zespół obsługi klienta. Zapewniamy najwyższą jakość opieki nad każdym klientem.

Nasze wózki

Poznaj bestsellery marki UPPAbaby!

Jeżeli są Państwo zainteresowani współpracą, zapraszamy do kontaktu.